Товари зі знижкою

ANTIQUE SOFT UM
ANTIQUE SOFT UM
33 Клас
faus Испания
8.00 мм
SLATE GREY
SLATE GREY
33 Клас
faus Испания
8.00 мм
Акація Вінтаж 1x
Акація Вінтаж 1x
32 Клас
star collection Германия
8.00 мм
Ахота
Ахота
32 Клас
kronotex Германия
8.00 мм

Хіти продажів

ANTIQUE PURE UM
ANTIQUE PURE UM
33 Клас
faus Испания
8.00 мм
Дуб Канарский
Дуб Канарский
33 Клас
alsafloor Франция
12.00 мм
Italian Walnut
Italian Walnut
32 Клас
Haro Германия
8.00 мм
Акація Вінтаж 1x
Акація Вінтаж 1x
32 Клас
star collection Германия
8.00 мм
Дуб Калуа
Дуб Калуа
33 Клас
korostenskiy Україна
12.00 мм
Дуб Виктория
Дуб Виктория
32 Клас
quick step Бельгия
8.00 мм
Дуб Найтив
Дуб Найтив
32 Клас
krono original Германия
8.00 мм

Рекомендовані

Покриття для Підлоги в Києві | БРЕНДПОЛ

Найпопулярніші на ринку України

Гарне і якісне підлогове покриття - це основа тепла і затишку в приміщенні. У різних точках світу, в залежності від кліматичних умов популярні ті або інші види підлогових покриттів. Що стосується нашої країни - то у нас великий попит мають такі види:

- ламінат,

- масивна дошка, штучний паркет,

- паркетна дошка,

- лінолеум,

- керамічна плитка, керамограніт,

- ковролін,

- пробкові підлоги,

- вінілова плитка.

види підлогових покриттів Ламінат - самий універсальний вид підлогового покриття. В основному, на 95% складається з деревини. Якщо це європейський ламінат, то екологічно чистий (клас E1 і дешеві - E2). У побутових умовах можна укладати майже у всіх приміщеннях, крім ванни і санвузлів.

Плюси: ціна, ударостійкість, ізностойкость, величезний вибір, термін служби, легкий монтаж.

Мінуси: в порівнянні з керамікою і вінілом, слабка вологостійкість.

Діапазон цін: 9,5 - 30 євро.

Масивна дошка, штучний паркет - це елітне покриття для підлоги. Виготовляється з різних порід дерева, від звичайного дуба і до екзотичних порід дерева, таких як - венге, сапеллі, ятоба і тд. Захисний шар може бути лак або масло (масло-віск). Якщо це лак, то його наносять в 6-7 шарів і висушують під ультрафіолетом кожен шар. У випадку з маслом, то его наносять у два шари уздовж волокон. Просочуючи деревину, масло робить її більш твердою і не дає волозі відразу вбиратися в волокна. У разі масло-воску, технологія та ж, але зверху на масло наноситься віск. Таким чином, ми отримуємо вище захист від вологи і подряпин. У дерев'яних підлог слабка зносостійкість, тому використовується в спальнях або інших житлових кімнатах з маленькою інтенсивністю навантаження.

Плюси: естетика, неповторний зовнішній вигляд, благородні декори, запах дерева, найтепліше підлогове покриття, легко відновлюється (але дуже великі витрати).

Мінуси: ціна, складний в монтажі, обслуговуванні, утриманні. Якщо дерево вбере багато вологи, то вздуется і буде непридатне до використання.

Діапазон цін: 35 - 250 євро за масивну дошку і 25-45

Паркетна дошка - підлогове покриття зовні схоже з масивною дошкою або штучним паркетом, але на порядок дешевше. Різниця між масивною дошкою, паркетом і паркетною дошкою в тому, що в першому варіанті, це йдуть цілі дошки або плашки з цінної породи дерева товщиною 14,18 або 22 мм, а в паркетній дошці з трьох шарів тільки верхній йде з цінної деревини, і його товщина 3-4 мм. Середній і нижній шар виготовляються з хвойних порід дерева.

Плюси: теплий, неповторний, простий в монтажі плаваючим способом, екологічно чистий, дешевше масиву.

Мінуси: низька зносостійкість, ціна в порівнянні з ламінатом, не можна шліфувати, якщо монтаж здійснено плаваючим методом укладання.

Діапазон цін: 22 - 150 євро.

Лінолеум - це бюджетний варіант підлогового покриття. Виробляється в трьох основних класах: побутової, підлозі - комерційний і комерційний. Побутовий можна використовувати по всій квартирі, будинку і в будь-яких житлових приміщеннях. Полу - комерційний лінолеум укладається в побутових умовах - у вітальнях, коридорах, кімнатах, де важкі меблі або висока прохідність. Комерційний лінолеум володіє вищою щільність основи, з цього его використовують в кафе, готелях, перукарнях і виробничих приміщеннях. Основним показником якості та термін служби залежить від товщини верхнього шару. Також чим вище щільність основи, тим вище зносостійкість.

Плюси: недорогий, простий в монтажі та догляді, безліч фактур і забарвлень, не боїться води.

Мінус: вигорає на сонці, боїться перепаду температур, слабка ударостійкість, не натуральний.

Діапазон цін: 5-15 євро.

переваги і недоліки кожного виду підлогових покриттів Керамічна плитка, керамограніт - один з найбільш популярних видів підлогових покриттів. В основному використовується в приміщеннях з великою вологістю - ванни, кухні, басейни, санвузли, або ж в передпокоях і коридорах. За плиткою легко доглядати, вона не боїться води, бруду або побутових хімічних засобів. Так, як кераміка хороший теплопровідник, то плитку часто використовують в парі з теплою підлогою. Основним відмінностями керамограніта від керамічної плитки є матеріали, з яких вони виробляються і керамограніт має більш високу стійкість до механічних пошкоджень, в порівнянні з керамікою.

Плюси: зносостійкість, вологостійкість, легка в догляді, не боїться перепадів температури.

Мінуси: тендітна, холодна (якщо не використовувати теплу підлогу), без професіонала монтаж неможливий.

Діапазон цін: 2-100 євро.

Ковролін - приємне на дотик і практичне підлогове покриття. Істотно знижує шумовий фон в приміщенні. Утримує пил і не дає їй підніматися в повітря. Ковролін може бути натуральний (з вовни) і штучний (синтетичний). Виробляється в рулонах шириною - 3,3.5,4 і 5 метрів, і довжиною 20-40 метрів. Залежно від висоти ворсу визначається приміщення, в якому укладається ковролін. З високим ворсом бажано укладати в спальнях, дитячих. З низьким - у вітальнях, номерах гостинець. Без ворсу в основному укладають в передпокоях і коридорах.

Плюси: теплий, шумопоглинання, легко доглядати, м'який для ходьби.

Мінуси: ціна, вовняний ковролін шкідливий для алергетиків, при неправильному догляді або в сирих приміщеннях, можливо появи грибка, добре вбирає запахи, важко виводити плями.

Діапазон цін: 12-35 євро.

Коркові підлоги - новий вид підлогового покриття на HDF плиті і з замковим з'єднанням, де верхній шар складається з кори коркового дерева і 6 шарів лаку. Також може бути у вигляді плиток без HDF плити, в такому випадку, метод укладання - клейовий. Дуже подобається дизайнерам, так як має своєрідний зовнішній вигляд. В основному монтується корковий підлогу в дитячих (так як він антиалергенний, гігієнічний і м'який для ходьби), спальні та кухні (клейовий варіант).

Плюси: екологічність, висока тепло і звукоізоляція, унікальні декори, теплий, ортопедичне вплив.

Мінуси: ціна, слабка зносостійкість, погана міцність на розрив, погана вологостійкість (на HDF плиті).

Діапазон цін: 30-55 євро (замкової), 26-40 (клейовий).

Вінілова плінта - самий новий і сучасний вигляд підлогового покриття. Цей вид статі об'єднав в собі основні плюси інших підлогових покриттів. Має гнучкість як у лінолеуму, зносостійкість кераміки, простоту укладання як у ламінату, кольору і фактури натурального дерева. Також може бути під шкіру, мармур, кераміку, граніт і навіть з малюнком трави і тд. Виробляється в двох видах - клейовий і замкової.

Плюси: абсолютна вологостійкість, висока зносостійкість (43-44 клас), великий вибір форм, кольору і фактури, не вигоряє під ультрафіолетом, не боїться перепадів температури.

Мінуси: ціна, у деяких виробників - неприємний запах.

Діапазон цін: 19-45 євро

Екологічність кожного виду підлогових покриттів .

екологічність кожного виду підлогових покриттів ламінат - екологічно чистий продукт, який можна укладати в дитячих і медичних приміщеннях, якщо є сертифікати якості. Сертифікація проходить за європейськими нормами EN 13329. За цією нормою ламінат проходить випробування на стійкість до стирання, здатність переносити великі навантаження і удари, стійкість до високих температур, стійкість до ковзання, стійкість кольору, стійкість до побутових хімічних засобів, антистатичні властивості, рівень виділення формальдегіду і швидкість набухання при намоканні. Тільки пройшовши всі ці тести, ламінат отримує сертифікат відповідності. Ламінат складається з декількох шарів:

  1. Захисний шар (складається з смоли на основі меламіну або акрилу)
  2. Декоративний шар (папір з малюнком і кольором, просочена меламіном)
  3. Несучий шар (складається з подрібненої деревини, натуральних і штучних смол)
  4. Стабілізуючий шар (папір просякнута меламіном).
  5. В дешевих і китайських ламінатах використовується не штучна смола - меламін, а більш дешеві хімічні склади. Загрожує це тим, що при нагрівання (в літню спеку) вся ця хімія виділяється, і ви її будете вдихати.

    Масивна дошка, штучний паркет - цільно вирізані дошки або плашки, товщиною від 14 до 22 мм. Мають замкову систему шип - паз. Так як, повпро натуральне дерево, то і екологічність у неї вище не буває.

    Паркетна дошка - як, правило, складається з 3 шарів. Перший - благородна порода дерева (дуб, ясен, горіх, венге, мербау і тд). Другий шар - основа дошки, відповідає за її стабільність і ідеальну геометрію. Являє собою плашки, які знаходяться волокнами перпендикулярно до верхнього і нижнього шару. Між плашками є технологічні розрізи, таким чином, дошка не реагує на зміну вологості в приміщенні. Ну а третій шар виконує функцію стабілізації. Два нижніх шару робляться з дерева хвойних порід або берези. Вся дошка з дерева, тому екологісность підлогового покриття найвища. Можуть її зіпсувати клею, лаки або масла на основі хімічних компонентів. Саме такі і використовуються в дешевих і китайських дошках.

    Лінолеум - може бути натуральним і полівінілхлоридний. Натуральний складається з льяним масла, хвойної смоли, деревної муки, вапняного порошок і натурального барвника. Лінолеум з полівінілхлориду, складається з матеріалу, який виробляється в результаті переробки нафти. Екологічність першого на рівні з деревом, але він схильний до гниття і мікроорганізмам, до того, ж він найдорожчий. Другий більш стійкий до різних мікроорганізмів і набагато більше виносить навантажень. У дешевому і китайському лінолеумі часто присутній стійкий запах гуми.

    Керамічна плитка, керамограніт. Основою керамічної плитки є Легкоплавні і тугплавние глини, плюс коалін. Також в суміш додають кварцовий пісок, перліт, скло, порцелянові відходи. Дале суміш ретельно вимішує, пресується і обпалюється. Після охолодження плитка окрашіваеться і глазуріруется. Керамограніт - це гранітно-глиняна суміш, яка пресується під великим тиском і обпалюється під високою температурою. Обидва підлогових покриття при нагріванні не виділяють шкідливих речовин, якщо це виробники які отримали сертифікати якості.

    Ковролін - складається з трьох основних шарів. Перший, верхній шар це вовни, може бути натуральна і синтетична. Середній шар - основа, також може бути натуральним (повсть, джут або спінений латекс), і штучним (поліпропілен, штучний джут). Третій шар - закріплює, він робить з'єднання основи і вовни більш міцним і стабільним. Складається і клеїв на основі полімерів або латексу. Для додання ковроліну вогнетривких або антистатичних властивостей, то додаються спеціальні добавки. У китайських ковролін використовують дешеві матеріали для виробництва, тому екологічність, помітно нижчою за європейські аналоги.

    види підлогових покриттів в Києві

    Коркові підлоги - буває двох видів, плаваючі і клейові. Перший варіант складається з трьох шарів:

    1. Верхній, складається з подрібненої і спресованої кори коркового дерева, і покритий зверху 6 шарами лаку. Товщина шару 2-3 мм.
    2. Основа, HDF плита, така ж, як у ламінату, з вирізаним замковим з'єднанням.
    3. Стабілізуючий шар, складається з технічної пробки.
    4. Клейовий корковий підлогу в основному плитками 30 на.30 см і 30 на 60 см, товщиною 4 мм.

      Також проводиться із спресованого кори коркового дерева і покрита лаком. Відрізняється тим, що не так сильно боїться води на відміну від першого варіанта з HDF плитою.

      Екологічність на найвищому рівні. На даний момент проводиться тільки в Португалії, і про китайські аналоги не чути.

      Вінілові підлоги - це підлогове покриття, композитного типу. Складається він з верхнього шару - загартований ультрафіолетом вініл, товщиною 0,5 мм, далі декоративний шар з малюнком статі. Потім йдуть два основних шару - ПВХ з кварцовим піском і ПВХ армоване скловолокном. І нижній шар - базовий шар з ПВХ.

      Екологічність на рівні зі штучним лінолеумом, при загорянні буде викидати в повітря дуже небезпечні токсини. Дешеві і китайські аналоги мають дуже неприємний запах, а якість використовуваних матеріалів, викликає багато питань.

      Характеристики кожного виду підлогових покриттів


      Ламінат

      Дерево

      Лінолеум

      Керамічна плитка

      Керамограніт, камінь

      Ковролін

      Пробка

      Вініл

      Міцність на стирання

      Середня, висока.

      31,32,33 і 34 клас

      Чим вище клас, тим більше його стійкість до стирання.

      Низька.

      Залежить від твердості дерева. Міцними вважаються екзотичні породи дерева і дуб.

      Середня.

      Більш стійке одношарове покриття

      Середня, висока

      2,3,4,5 клас

      Залежить від класу.

      Висока

      Більш стійкий до подряпин - керамограніт, граніт і базальт, трохи менше у мармуру і травертину.

      Середнє, високе. Найбільш зносостійкі з поліпропілену і штучним ворсом

      Низька, середня.

      31,32 клас.

      Залежить від класу.

      Середня

      , висока.

      33,34,42,43 клас.

      Залежить від класу.

      Влагоустойчівость

      Середня, висока.

      Залежить від щільності плити і обробки замку.

      Низька, середня. Залежить від вологопоглинання

      Висока

      Висока.

      Вологопоглинання не перевищує 3%

      Висока

      Низька. Середня тільки на пропіленової основі

      Середня

      Висока

      Товщина

      8-12 мм

      12 - 22 мм

      2 - 9 мм

      6 - 12 мм

      10 - 15 мм

      4 - 8 мм

      4 -12 мм

      2 -6 мм

      Горючість

      Середня

      Висока

      Висока. Виділяє токсичні речовини

      Не горить

      Не горить

      Середня, висока. Залежить від виду.

      Середня

      Висока. Виділяє токсичні речовини

      Стійкість до забруднення, і хімічних засобів

      Стійкий

      В залежності від покриття

      Одношаровий схильний до дії хімічних засобів

      Залежить від виду плитки і глазурі

      Залежить від структури.

      Стійкі при наявності грязеотталкивающей просочення

      Стійка

      Стійкий

      Догляд

      Тепла вода і м'які засоби без абразиву

      Вологе прибирання засобами без абразиву

      Тепла вода і м'які засоби без абразиву

      Тепла вода і м'які засоби без абразиву

      Тепла вода і м'які засоби без абразиву

      Регулярне чищення пилососом

      Вологе прибирання засобами без абразиву

      Тепла вода і м'які засоби без абразиву

      Звукоізоляція

      Низька

      Середня

      Середня

      Погана

      Погана

      Середня

      Висока

      Середня

      Можливість монтажу теплої підлоги

      Електричний, водяний до 28 С

      Електричний, водяний до 28 С

      Повинна бути відповідне маркування

      Так

      Так

      На джутову підставі

      Електричний, водяний до 28 С

      Так

      Теплі підлоги. Види теплих підлог під підлогові покриття .

      Система обігріву тепла підлога існує вже близько 100 років. Перевагою будь-якого теплої підлоги перед батареями, це рівномірне і більш ефективний розподіл тепла. Ну і те, що ви завжди можете налаштує під себе або своїх членів сім'ї, ніхто не відміняв.

      Теплі підлоги Київ під підлогові покриття На сьогоднішній день є 4 найпоширеніші види теплих підлог:

      - Водяний,

      - Електричний нагрівальний мат,

      - Електричний нагрівальний кабель.

      - Інфрачервоні.

      Водяний - добре підходить для будинків, котеджів, квартир як альтернатива радіаторного опалення. Сама система складається з труб, через які проходить нагріта рідина (вода, незамерзайка), котел, який цю рідину ганяє і нагріває, а також розподільний щиток. Всі труби ховаються в стяжку. Монтаж краще здійснювати на етапі будівництва.

      Плюси: економічність, при правильному і якісному монтажі середній термін експлуатації 50 років.

      Мінуси: трудомісткий монтаж, фактично неможливий в будинку, де вже зроблений ремонт, складне управління, дуже дорогий ремонт в разі поломки або протікання.

      Електричні нагрівальні мати - відмінний варіант під плитку або керамограніт, его не потрібно вбудовувати в стяжку, монтаж плитки проводиться відразу на мат. Складається мат з сітки з склотканини, на якій прикріплено нагрівальний кабель з холодним кінцем і з'єднаний без муфти. Перед тим як купувати, потрібно зробити віртуальну розстановку меблів. Нагрівальні мати не повинні перебувати під меблями, важкими предметами або застеляти килими, так як буде перегрів кабелю і ранній вихід з ладу всієї системи. Після цього вираховується сама квадратура, де буде підігрів і купуються соответсвуйщей довжини мат. Обрізати зайве не можна - не буде працювати.

      Плюси: економія грошей на стягуванні і часу на роботі, маленька товщина 4-5мм, можна використовувати не тільки вдома, але і в офісних приміщеннях, простий монтаж, мінімальний склад комплектуючих (мат, датчик температури, терморегулятор).

      Мінуси: рахунок за електрику, ціна, створює електромагнітне поле.

      Електричний нагрівальний кабель буває одножильний і двожильний. Основна різниця між ними в тому, що одножильний потрібно підключати двома кінцями до терморегулятора, а у двожильного кабелю один кінець до терморегулятора, другий - холодний кінець і ховається в стяжку . Даний варіант теплої підлоги також потребує точного підрахунку квадратури і розстановку меблів. Якщо ставити важкі меблі на ділянки приміщення, де прокладений кабель, то меблі буде розсихаться, а кабель перегреватся і виходити з ладу.

      Плюси: ціна - якість, тривалий термін експлуатації, за допомогою терморегулятора великий вибір програм і температур, все елементи заховані і непорушують інтер'єр, не складний монтаж.

      Мінуси: піднімається рівень підлоги, при використанні під дерев'яними підлогами, ті можуть деформуватися, електромагнітний фон.

      Інфрачервоні теплі підлоги. Являє собою заламінірование графітові елементи і мідні шини, через які передається струм. Товщина близько міліметра. Ідеальний варіант для укладання під ламінат, лінолеум, ковролін.

      Плюси: швидкий і легкий монтаж, висока надійність, не потрібно стяжки, найнижчий рівень споживання електроенергії з все теплих підлог,

      Мінуси: не можна використовувати як основний вид опалення, велика кількість прихованих контактів, електромагнітне поле.

      Чому саме в компанії Брендпол є сенс проконсультуватися і придбати всі види підлогових покриттів?

      Співробітники компанії Брендпол завжди наддадут вам максимальну кількість інформації по кожному виду підлогового покриття, подложкам, плінтусів, теплих підлог і деяким аспектам ремонту. Наші співробітники постійно бувають на кращих заводах з виробництва ламінату і паркетної дошки (Egger, Kaindl, Quick Step, Pan Parket, Adler). А також підвищують свої знання проводячи щотижня семінари і вивчають новинки та особливості того чи іншого продукту. Також у нас представлений дуже великий асортимент продукції, понад 2500 зразків ламінату, паркетної дошки, плінтуса (дерево, МДФ, пластик), підкладки, порогів. У нас досвідчені співробітники і величезний вибір справжньою і якісної європейської продукції.